Wijziging in sportieve leiding: Jeffrey van As volgt James McCarron op als Sportief Directeur
Club
10 jun 2025
Lommel SK stelt met onmiddellijke ingang Jeffrey van As aan als nieuwe Sportief Directeur. De ervaren Nederlander volgt James McCarron op, die na ruim drie jaar afscheid neemt van Groen-Wit.

Jeffrey van As is de nieuwe Sportief Directeur van Lommel SK. De 53-jarige Nederlander is voormalig profvoetballer en bekleedde eenzelfde functie bij NAC Breda, ADO Den Haag en Roda JC Kerkrade. Zijn brede netwerk in Nederland en België en zijn reputatie als talentontwikkelaar sluiten naadloos aan bij de ambities van Lommel SK.
“Lommel SK is een club met ambitie en een duidelijke visie,” zo begint een trotse Van As. “De club wil graag groeien naar een hoger niveau en meestrijden om promotie. Die uitdaging trekt mij enorm. Ik kijk ernaar uit om, samen met staf, spelers, maar ook zeker de supporters verder te bouwen aan deze club!”
Van As volgt James McCarron op, die na drieënhalf jaar afscheid neemt van Lommel SK om binnen City Football Groep een nieuwe uitdaging aan te gaan als Director of Player Development.
“Ik ben enorm trots op wat we de afgelopen jaren hebben bereikt: het professionaliseren van de voetbalafdeling, het ontwikkelen van getalenteerde voetballers en het creëren van vele betekenisvolle momenten voor spelers, staf en supporters. Er wacht nu een nieuwe uitdaging binnen City Football Group, maar ik zal Lommel SK met grote interesse blijven volgen. Ik wens iedereen in Lommel het allerbeste voor de toekomst”, aldus McCarron.
Ook CEO Mattijs Manders reageert op de wijziging: “Als club willen we een volgende stap zetten en we zijn ervan overtuigd dat Jeffrey de juiste persoon is om onze ambities kracht bij te zetten. James heeft een stevige fundering gelegd waar we de komende jaren op verder kunnen bouwen. We willen James bedanken voor zijn jarenlange inzet en wensen hem veel succes!”
Sluit
/