Nassim Chadli een jaartje bij Lommel SK
Heren
29 jul 2022
De Marokkaanse jeugdinternational Nassim Chadli wordt voor het seizoen 2022/23 gehuurd van het Franse ESTAC Troyes. De 21-jarige flankaanvaller tekende vanochtend zijn contract.

Chadli werd op 28 juli 2001 geboren in het Franse Bagnols-sur-Cèze en heeft de Franse en Marokkaanse nationaliteit. Hij maakte zijn professioneel debuut bij Nîmes Olympiques. In de zomer van 2021 trok hij naar ESTAC Troyes. Hij deed ervaring op in de Ligue 1 en komt nu over naar LSK.
Performance Director James McCarron: "Nassim is een jong talent die hongerig is om te leren en zich verder te ontwikkelen. We kijken er allemaal naar uit om met Nassim te werken om zijn potentieel te maximaliseren en om hem te zien bijdragen aan ons succes op het veld dit jaar."
Sluit
/